Zwroty i reklamacje

 

 

Jesteśmy pewni naszych produktów, jednak jeżeli z jakiegoś powodu chcesz dokonać zwrotu 

masz na to aż  30 dni

 

1. Zwroty: 

1.1 Aby dokonać zwrotu należy wysłać informację o chęci zwrotu towaru na adres: biuro@stoneelement.pl w terminie do 30 dni od dnia otrzymania przesyłki. 

1.2 Adres do zwrotu: 42-609 Tarnowskie Góry, ul. Grabowa 26, Stone Element Roman Szleger

1.3 Dokonane przez Ciebie płatności za towar (czyli kwota za towar i za przesyłkę, którą wysłaliśmy) zwrócimy niezwłocznie zaraz po otrzymaniu towaru i sprawdzeniu czy produkt nie nosi śladów użytkowania. 

 

2. Jak nadać paczkę w paczkomacie? 

Kliknij w poniższy baner aby nadać paczkę:

https://inpost.pl/SzybkieNadania/?gclid=Cj0KCQiA-bjyBRCcARIsAFboWg3CkI3mA0g1UqqdxCll3kcI2lpD9spCzPb6FSpg164a4KX8HyVYVlgaAuvWEALw_wcB&gclid=Cj0KCQiA2uH-BRCCARIsAEeef3mHlLPl0oyWpgRih5dkCEZ6CBGJ9TCLaEuMFfVEWXQjTVRj46z6fn8aAmbNEALw_wcB

  

3. Reklamacje:

3.1 W przypadku gdy zakupiony u nas towar okaże się wadliwy, masz prawo do reklamacji.

3.2 Reklamację najlepiej złożyć na adres e-mail: biuro@stoneelement.pl

3.3 Reklamowany towar należy wysłać na adres: 42-609 Tarnowskie Góry, Ul. Grabowa 26

3.4 W związku z wadą możesz żądać od nas: wymiany rzeczy na wolną od wad, usunięcia wady lub złożyć oświadczenie o obniżeniu ceny, odstąpieniu od umowy – w przypadku wady istotnej.

3.5 Odpowiadamy względem Ciebie za wady stwierdzone przed upływem 24 miesięcy od dnia wydania rzeczy. Należy jednak pamiętać, że materiały z których wykonane są bransoletki są materiałami naturalnymi - co wiąże się z możliwością zmiany struktury, koloru, przetarciem sznurka lub żyłki, itp - są to naturalne procesy wynikające z normalnego użytkowania produktu, dlatego nie podlegają one reklamacji.

3.6 Rozpatrzenie Twojej reklamacji (ustosunkowanie się do niej) nastąpi w ciągu 14 dni od daty otrzymania reklamowanego towaru.

Więcej informacji na temat reklamacji znajdziesz w naszym Regulaminie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl