Hematyt kamień z Marsa

Nazwa tego kamienia w języku starogreckim oznacza "krew". Wierzono, że jeżeli się go zarysuje to będzie krwawił... Za czasów neolitycznych uznawany za symbol planety Mars, ponieważ występuje tam w dużych ilościach. A przecież Mars to czerwona planeta... Jest kamieniem o właściwościach magnetycznych przyciągających sukces. Noszenie biżuterii z hematytem sprawi, że będziemy chwaleni co może skutkować awansem w pracy i życiu prywatnym. Hematyt może być noszony przez parę dwóch ludzi na znak wzajemnego oddania. 

Onyks minerał o wielu właściwościach

Nośmy onyks w bransoletkach, koralikach i naszyjnikach aby uspokoić nerwy. Noszony właśnie w formie biżuterii ma właściwości ochronne. Działa jak antidotum na szybkie tempo XXI wieku. Możesz także umieścić onyks w sypialni dzieci aby odepchnąć niepożądane wpływy. Mówi się, że warto trzymać ten minerał niedaleko komputera. Jeżeli czujesz, że ktoś Tobą manipuluje koniecznie zabezpiecz się w ten kamień. Pomoże Ci odepchnąć takie osoby. Regularne noszenie onyksu sprawia, że jesteśmy postrzegani pozytywnie, poziom energii wzrasta oraz pojawia się determinacja w dążeniu do sukcesu. 

Idealny prezent dla mężczyzny

Jeżeli planujesz zacząć rozglądać się za prezentem dla mężczyzny z klasą to podpowiadamy co jest strzałem w dziesiątkę dla najbadziej wymagających mężczyzn.

Przygotowaliśmy kilka ciekawych propozycji, które z pewnością zainspirują Cię do wyboru najbardziej odpowiedniego prezentu. Niezależnie od okazji poniższe upominki spodobają się każdemu gentlemanowi.

Jaka jest główna zasada przy wyborze idealnego upominku ? Kieruj się wysoką jakością. Dbałość o detale i staranne wykonanie przedmiotu gwarantuje Ci uśmiech na Twarzy nie tylko obdarowywanego ale także wszystkich dookoła ! Prezent dla eleganckiego mężczyzny musi być nie tylko świetnie wykonany - zwrócić należy uwagę na jego zapakowanie. Nie może odbiegać od zawartości pudełka.

czytaj całość »
Kamienie i znaki zodiaku

Astrolodzy i uczeni przypisują kamieniom duży wpływ na nasze szczęście, powodzenie i samopoczucie. Mówi się, że oddziaływanie kamieni zależne jest od naszego znaku zodiaku. Historia zodiakalna ma wiele tysięcy lat i rozpoczyna się w starożytnej Mezopotamii gdzie przyporządkowywano gwiazdy określonym gwiazdozbiorom - czyli Zodiakom. Następnie dzielono drogę Słońca na 12 części i każdej przypisano oddzielne znaki zodiaku. Astrologia zawędrowała do Europy po to aby Grecy rozwijali ją dalej przez wiele lat. Efektem jest to iż znak zodiaku został powiązany z listą kamieni o konkretnym działaniu. Lista ta wiele razy się zmieniała, jednak w 1912 roku została opracowana uniwersalna i ogłoszona. Dziś znamy wykaz kamieni zodiakalnych i często się nią posługujemy zarówno w branży jubilerskiej jak i w innych branżach związanych bezpośrednio z człowiekiem. 

Aby dowiedzieć się które kamienie mogą pozytywnie wpłynąć na człowieka o danym znakiem zodiaku kliknij "czytaj całość"

 

czytaj całość »
Dobieranie rozmiaru bransoletki
Dobieranie rozmiaru bransoletki

To nic skomplikowanego :) Proponujemy dwa sposoby do wyboru:

1. Centymetr krawiecki owiń wokół swojego nadgarstka dość ciasno i sprawdź swój rozmiar.

2. Nić, lub inny sznurek owiń wokół swojego nadgarstka i zaznacz koniec. Następnie sprawdź długość sznurka za pomocą miarki lub linijki.

 

Nie znasz rozmiaru lub nie wiesz jak dobrze zmierzyć rozmiar ?

Napisz do nas klikając w przycisk "Napisz do nas" - znajdziesz go w lewym, dolnym rogu okna. Postaramy się w kilka chwil pomóc.

Jak odpowiednio dobrać kamienie?
Jak odpowiednio dobrać kamienie?

Kamienie naturalne to tak naprawdę minerały, które poprzez kontakt z naszą skórą wchłaniamy do organizmu. Mówi się też, że kamienie należy wybierać zgodnie z intuicją. Trochę w tym pewnego rodzaju magii ale też zwykłego ludzkiego zapotrzebowania. Kamienie potrafią wypełniać braki związane z aurą lub wzmocnić nasze słabe i mocne strony.

Nie należy obawiać się, że źle wybierzemy. Wybierajmy intuicyjnie takie które nas zaciekawiły swym wyglądem i właściwościami. To takie przyjemne mieć na sobie wyjątkowy produkt, który spełnia nie tylko wymagania estetyczne ale także pozwala nam cieszyć się z jego dodatkowych wartości. Serdecznie pozdrawiamy!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl