Karta kontrolera do 15.4" QD15TL01 Rev. 01 wyświetlacz LCD 1280×800 Matryca DVI+VGA+HDMI-Kompatybilna Karta sterownika

zł99.99
W magazynie
Szybka wysyłka
Sklep:
  • Dowód: RoHS
  • Pochodzenie: CN(Origin)
  • typ produktu: Tablet wyświetlacz LCD
  • numer modelu: QD15TL01 Rev.01

Drogocenne Opłata Kontrolera:

HDMI jest Kompatybilne z DVI na VGA AUDIO LCD-opłata Praca dla LVDS Interfejs LCD

LCD-zasilacz: 12V/3A~12V/4A.

Przyjdź Do Kopii Model, Gdy Nie Ma Sygnału Wejściowego

Kopia modelu

Wejście wideo: HDMI Kompatybilny z DVI na VGA

Wejście audio: HDMI Kompatybilny z

Wyjście Audio: Złącze Głośnika

OSD: Język Kontrastu, Jasności, automatyczny I Tak Dalej

Język: Angielski, Chiński, Hiszpański, I Tak Dalej

Rozmiar płyty: 125 mm x 58 mm x 17 mm

List przewozowy:

1 x Karta kontrolera M. NT68676

1× Инверторная opłata

1× Sygnałowy Кабель1× Инверторная opłata

1 X Klawiatura Z Kablem

Proszę zwrócić uwagę:

* Jeśli nie podać model, to proszę nie wahać od razu.

* LCD-adapter zasilania 12V 3A, nie wchodzi w skład zestawu; Jeśli musisz kupić zasilacz, proszę, skontaktuj się z nami.

* Zdjęcia są tylko linkiem.Będziemy odpowiadać odpowiednim głównej w zależności od zamówionego modelu.

* Proszę, nie każ opłatą kierowcy dotyczyć dowolnego metalu po włączeniu zasilania.

FQA: Q1: ekran LCD pokazuje czarny ekran po włączeniu zasilania. --A1: 1. Proszę potwierdzić, czy jest podłączony kabel podświetlenia ekranu do płytki wzmacniacza(głównej falownika).Jeśli nie, podłącz go i włącz ponownie. 2. Zrób jakiś test wymiany: Zmień sygnał wejściowy na test; Zmień zasilacz na test; Zmień źródło sygnału na test; Zmień kabel sygnałowy na test; Zmień ekran LCD na test.I tak dalej.

Q2:kabel Sygnałowy nie może połączyć się z ekranowego gniazda. --A2: Jeśli twój ekran to ekran eDP connector, ale kupiłeś opłatą, która nadaje się do ekranu LVDS connector.Na przykład, jeśli twój ekran LP156WX4-TP(X)(X), ale masz kartę rozszerzeń, która nadaje się do płyty kontrolera LVDS, na przykład LP154WX4-TL(X)(X), to ona nie będzie pasował do twojego ekranu.Następnie, proszę, wybierz przyczynę zwrotu "zobacz niewłaściwy towar".Lub najpierw skontaktuj się ze sprzedawcą.

Q3: Obraz na ekranie lcd jest wyświetlana nieprawidłowo lub pokazuje się biały ekran.Czy dioda na manipulatorze miga naprzemiennie na czerwono i zielono. --A3:1. Upewnij się, że kabel, który jest podłączony do złącza lcd, znajduje się w dobrym kierunku. (Pin1 - Pin1, niektóre panelu złącza kabla mogą być montowane w dwóch kierunkach, więc czasami po zmianie go w przeciwnym kierunku to będzie działać dobrze) 2. Proszę potwierdzić, czy rozdzielczość ekranu LCD taka sama, jak rozdzielczość karty LCD sterownika (Proszę zapoznać się z linkiem zakupu karty kontrolera, który posiada oznakowanie zgodności uprawnienia, użyj typ ekranu do wyszukiwania w sieci, aby potwierdzić jego rozdzielczość wsparcia), jeśli nie, skontaktuj się ze sprzedawcą, niektóre karty po aktualizacji firmware naprawić ten problem.

Q4: ekran Lcd ma obrazu, ale bardzo ciemny. (Użyj światła latarki, aby sprawdzić, czy wewnątrz ekranu obraz lub nie) --A4: Proszę potwierdzić, czy jest podłączony kabel podświetlenia ekranu do głównej falownika (бустерной głównej).Jeśli warunek połączenia w porządku, być może, opłata falownika jest uszkodzony, jeśli złapać ten problem, skontaktuj się z nami, możemy wysłać ci wymianę.

Q5: Wyświetlacz nadal ponownie uruchomiony po włączeniu zasilania. --A5: prąd Wejściowy zasilacza jest zbyt mała, proszę, wymień zasilacz z dużym prądem wyjściowym (2A lub więcej 2A).

Q6: Włączanie zasilania, po kilku sekundach ekran robi się czarny ekran. --A6: Jeśli nie, podłącz przewód sygnałowy (brak źródła sygnału wejściowego), przełączy się on w tryb gotowości po kilku sekundach od włączenia zasilania.Proszę podłączyć sygnał wejściowy po włączeniu zasilania i użyj klawiatury, aby przełączyć się na odpowiedni kanał.

Q7 : Jeśli kabel jest nie podłączony do жидкокристаллическому ekranu, włącz zasilanie na płycie głównej, led klawiatury będzie na czerwono lub zielono.A następnie, po podłączeniu kabla do жидкокристаллическому ekranu, dioda led klawiatury gaśnie. --A7: jest To związane z niewłaściwym określeniem kabla sygnałowego, proszę, skontaktuj się ze sprzedawcą, w celu potwierdzenia, czy u sprzedawcy kompatybilny kabel sygnałowy lcd lub nie.Q8.: Komputer wykrywa, że opłata sterownika jest podłączony, ale ciekłokrystaliczny ekran nie jest wyświetlany. --A8: Jeśli podłączony jest sygnał HDMI lub DVI.Proszę zainstalować na komputerze, aby upewnić się, że wyjście HDMI DVI jest dostępny.

Q9: Rozdzielczość nie jest obsługiwana. --A9:1. Proszę, zmień na inne uprawnienia, aby potwierdzić, czy mogą one być wyświetlane prawidłowo, czy nie. 2. Rozdzielczość sygnału wejściowego jest niezgodna z rozdzielczością wyświetlacza menu LCD, musi do tablicy regulatora ekranu LCD pisze całkowita rozdzielczość, dopasowanie do specjalnego zezwolenia, i menu panelu sterowania pokazuje całkowita rozdzielczość.Jeśli chcesz, aby wyświetlić samą rozdzielczość, to należy zmienić dane EDID wyświetlacza LCD.Jeśli masz do czynienia z taką sytuacją i trzeba ją poprawić, proszę, skontaktuj się z nami.

Q10: Ekran pokazuje kilka kolorów zmiany obrazu, gdy wystarczy włączyć zasilanie karty lub kolor ekranu pokazuje menu ekranowe fabrycznego trybu po włączeniu zasilania i sygnału wejściowego, na opłaty. --A10: To fabryczny tryb, proszę, pomóż korzystać z klawiatury WŁ./wył., aby wyłączyć kartę, a następnie włącz automatycznie wyjdzie z fabrycznego trybu i będzie pracować w normalnym trybie.

 

Pokrewne produkty

LTN140AT20 LCD nadaje się LTN140AT28 N140B6-L06 B140XW02 V. 1 B140XW03 V. 0 LTN140AT08 LTN140AT11 BT140GW03 V. 2 LP140WH2 40 pin
zł316.28
TOPCON CL.200 CL-200 wyświetlacz Lcd
zł790.71
Nowy Ekran Lcd HG3202405-B-LWH 20PFFC
zł466.52
Aluminiowa пластина3 szt./lot DLA LG 32MB27VQ light wklęsłe lustro 6 świateł 32D2006V2W6C1B59019M-PN -C light bar 59CM NOWY
zł80.06
7
zł23.25
7-calowy wyświetlacz LCD HSD070PWW1-B01 070PWW1
zł269.39
Wyświetlacz LCD Ekran do iPad Air 5 5th iPad 5 A1474 A1475 A1476 ekran LCD Wyświetlacz Panel Monitor Moduł NIE ma Dotykowego Ekranu
zł256.94