Odkryty Jazda Na Rowerze Przenośny Szybkie Naprawy Opon Narzędzia Okrągły/Kwadratowy Rower Opony Opony Gumowe Patch Jazda Na Rowerze Przebicie Naprawa Zestawów Narzędzi

zł1.70
W magazynie
Szybka wysyłka
Sklep:
  • Pochodzenie: CN(Origin)
  • Materiał: PE
  • Średnica: 1 Cal
  • Rozmiar: 1.4x2.1 inch

Opis:

Oznaczone punkty:

1, Pakiet zawiera: dostaniesz 30 zestawów do naprawy opon rowerowych, w tym 12 okrągłych opon rowerowych, 12 prostokątnych opon rowerowych, 2 dźwignie do opon i 4 metalowe pliku.Zestaw wystarczy dla ciebie, aby zastosować i wymienić.

2,Niezwłocznie naprawić oponę: Самоклеющуюся rowerową oponę można szybko przykleić do przekłucie rowerowej opony; aby zrealizować funkcję самоклеения, nie trzeba przyklejać klejem; naprawa rowerowej opony bardzo wygodne.Plaster jest lekki i może być zapakowany w torbę aby uniknąć nagłych wypadków na rowerze.

3, Rzeczywisty rozmiar: Średnica okrągłego plastra rowerowej rurki wynosi około 1 cm; rozmiar prostokątnego patcha rowerowej rurki wynosi około 1,4 x 2,1 cm; dwóch różnych kształtach i rozmiarach łatek rowerowych są wystarczające, aby wybrać; te dwie formy są przeznaczone dla różnych wielkości perforacji, które pojawiają się na rowerowych kołach.

4,Dobry materiał: Samoprzylepna folia bieżnika roweru wykonana jest z materiału PE, który jest wystarczająco silny, aby być наклеенным; po tym, jak łaty наклеены na perforowane część, są mocno przylgną do magistrali.

5, Prosty w użyciu Zestaw do naprawy opon roweru wygodne dla ciebie, aby pracować samodzielnie; trzeba tylko użyć metalowy plik, aby wypolerować perforowane część i oczyścić wypolerowana powierzchnia, a następnie szczelnie przykleić łatkę do perforowanej części.

Szczegółowy sposób użycia:

1. Sprawdź i znajdź perforowane część na magistrali rowerowej.

2. Użyj metalowej plik do polerowania perforowanej części.

3. Użyj niektóre narzędzia do czyszczenia polerowanych elementów, aby upewnić się, że polerowane części wolne od kurzu, brudu i wody.

4. Umieść plaster w centrum otwory i dociśnij go od środka do zewnątrz, aby upewnić się, że patch nie ma pęcherzyków lub zmarszczek.

5. Po kilku minutach napełnić opony roweru powietrzem.

Dane techniczne:

Dane techniczne:

Materiał: PE

Kolor: jak pokazano na rysunku

Rozmiar:

Okrągła łata: około 1 cm średnicy

Prostokątna łata: około 1,4 x 2,1 cm

W Zestawie jest:

list przewozowy:

1*Naprawa opon patch lub 1*Naprawa opon 30-masa zestaw

Uwagi:

Uwaga:

1. Rozmiar gumowego patcha wewnętrznej rury roweru mała, i można umieścić go w plecak, torbę lub torebkę w dowolnym czasie, aby zapobiec nagłe przebicie roweru.

2. Ze względu na efekty oświetlenia i kąta fotografowania jest różnica w kolorze produktu, proszę zrozumieć.

3. Ze względu na pomiar ręczny istnieje tolerancja w rozmiarze produktu.

 

Pokrewne produkty

Uchwyt Dziennika Wisi Na Ścianie Gazeta, Czasopismo, Książka, Dokument Plik Organizator Kosz Metalowa Półka Pojemnik Do Przechowywania Di
zł94.49
Moda Przenośny Kobiety Kreskówka Trwałe Stałe Perfumy Zapach Ciała Balsam
zł72.47
6 w 1 Przenośny Klej Skrobak Szczypce Do Czyszczenia Szczypce Do Usuwania Zadziorów Drzewny Narzędzie Do usuwania Zadziorów Narzędzie do Usuwania kleju
zł6.09
CF188 Regulator Napięcia Prostownik do CF MOTO 500 CF500 500CC ATV UTV GO KART 12V 0180-151000
zł102.20
Karmienie Szczeniąt Produkty Dla Kotów, Akcesoria Dla Psów Pet Karmnik Miska Do Wody Dozownik Do Несмачивающих Usta Kiść Plastikowa Miska
zł29.45
ATV Air Cleaner Boot Pur dla Arctic Cat 2002-2004 375 400 0470-456
zł119.20
POKRYWA TURBOSPRĘŻARKI TURBO BLANKET ТЕПЛОЗАЩИТНАЯ FOLIA do GT40 GT42 T4 GT55 T 4
zł51.00