U uchwyt wysoka jakość i najlepsza cena dla anteny omni włókna szklanego

zł177.91
W magazynie
Szybka wysyłka
Sklep:
  • Pochodzenie: CN(Origin)
  • marka: SignalPlus
  • Dowód: Nie
  • Typ elementu: U uchwyt

 

Pokrewne produkty

0~55 Mhz DDS Generator Sygnałów Bezpośredniej Syntezy Cyfrowej dla HAM Radio VFO Bezprzewodowy Moduł Generatora AD9850 Na Podstawie
zł180.76
H9EB DC 5V 5.8 G 5.8 GHz Microwave Sensor Switch Module ISM Waveband Sensing 12m HFS-DC06
zł21.35
DIY Wysoka Dokładność I Czułość od 1 do 500 Mhz miernik częstotliwości Licznik Moduł Hz Tester Pomiarowy Moduł Wyświetlacz LCD
zł62.78
48km/roll Nagie optyczne włókno G652D Singlemode SM 9/125um 48Km/spool bez złącza testowego uruchomienia OTDR kablowych światłowodowych cewek
zł2 253.52
10szt SC/APC Światłowodowe-Złącze Optyczne FTTH Embedded Single Mode Assembly Światłowodowe Szybkie Złącze Fiber Optic Fast Connector
zł21.70
2 szt. Nowy Aadapter BNC Żeński złącze SMB Żeński złącze RF Adapter Gniazdo
zł9.88
Uniwersalny Schemat Pomiaru Funkcji DDS Generator Sygnałów 1 Hz-65534 Hz Generator Sygnałów niskiej Częstotliwości
zł94.05
YiNiTone 20 cm/50 cm BNC Żeński na Męski UHF PL259 PL-259 Wtyczkę z gniazda RF Warkocz Kabel RG58
zł23.68